SA255


SA255


Audio zesilovač pro neviditelné reproduktory Stealth Acoustics - SA255

VÝKONOVÝ MONOFONNÍ ZESILOVAČ

SA255 společnosti Stealth Acoustics je integrovaný výkonový monofonní zesilovač s dolní propustí navržený jako zdroj napájení s nízkým zkreslením pro neviditelné panely subwooferů Stealth Acoustics namontované ve stěně nebo ve stropě nebo pro jiné reproduktory bez vlastního napájení. Je určený pro kompletní basové aplikace domácího audia nebo domácího kina, SA255 lze stohovat s dalšími komponenty nebo namontovat do standardního 19" (483 mm) rozvaděče, který vyžaduje pouze 2 RU nebo 89 mm panelového prostoru. K dispozici jsou odnímatelné 19" rozvaděčové držáky. SA255 poskytuje plných 250W při zatížení 8 Ω a 350 W při zatížení 4 Ω. Proměnná dolní propust, 18 dB na oktávu, umožňuje neomezené nastavení dělící frekvence od 50 Hz do 100 Hz. 

Díky plnému počtu vstupních a výstupních konektorů je možné SA255 snadno integrovat do jakéhokoliv audio systému. Vstupy zahrnují nesymetrické RCA konektory, symetrické XLR a konektory reproduktorové úrovně Phoenix, to vše s možností výstupní loop smyčky. Vstupní/loop konektory reproduktorové úrovně umožňují SA255 napájení přímo z linek širokopásmových reproduktorů kdekoliv v systému. Výstupní šroubovací svorky zesilovače SA255 jsou navrženy tak, aby akceptovaly silné kabely reproduktorů. Volitelná funkce automatického zapnutí aktivuje zesilovač pouze v případě přítomnosti audio signálů. Mezi další vlastnosti patří interní, tichý, osmistupňový chladící ventilátor, který se spouští automaticky v případě potřeby.

 

Mezi další vlastnosti patří interní, tichý, osmistupňový chladící ventilátor, který se spouští automaticky v případě potřeby. Ovladače na předním panelu zahrnují ovládání hlasitosti, nastavení dělící frekvence dolní propusti, ovládání fáze a šest LED diod výstupní úrovně. Ovladače na zadní straně zahrnují překlenutí filtru pro širokopásmový provoz, přepínač mute při nepřítomnosti signálu, třípolohový přepínač úrovně podsvícení panelu a hlavní vypínač.

Zesilovač pro audio systém neviditelných reproduktorů Stealth Acoustics - SA255

Ke stažení

Katalog neviditelných reproduktorů Stealth_Stakohome:   Stáhnout pdf
Technický list_cz_STEALTH-sa255:   Stáhnout pdf
Neviditelné reproduktory - Leták - Stakohome:   Stáhnout pdf

Podívejte se také na další produkty