Venkovní domácí kino v Sanfordu, Florida

Systém domácího venkovního kina v Sanfordu - Florida

 

Přehled

Instalace masivního motorizovaného 155" P3 LED displeje Stealth Acoustics Patio Theatre systému ve standardní základně s krytím IP-68, plným rozsahem zvuku 3.1 Stealth Acoustics. Neviditelné reproduktory jsou integrovány přímo do předního obložení základny obrazovky.

 

Cíle projektu

Tento klient chtěl, aby jeho zážitek z venkovní zábavy odpovídal jeho životnímu stylu. Estetika byla také vodičem, který udržoval minimální vizuální dopad v oblasti bazénu, když byla obrazovka zasunuta do svého krytu. Ve velikosti obrazovky 155", je základna částečně zahloubená na straně bazénu. Systém Patio Theatre poskytuje optimální pozorovací úhel a denní viditelnost jasu nejpříjemnějším způsobem.

 

Proces

Designér byl zapojen do celého projektu, aby bylo zajištěno, že Patio Theatre byl architektonicky a esteticky začleněn do krajiny. Mramorová obruba působí jako přechod mezi mramorovým bazénem a obložením na obrazovce. Aby se umožnilo estetické ovládání, designér zvolil systém, který se používá pouze s vícevrstvým lakem na ochranu proti povětrnostním vlivům a vnějším základním nátěrem. Konečné dokončení obložení bylo provedeno podle projektantských specifikací na místě.

Vylitá betonová deska, umístěná v polořadovce vestavěné klenby, zajistila správnou montážní plochu a zadní přístup ke komponentům obrazovky. Plně sestavená, testovaná a předem optimalizovaná obrazovka Patio Theatre a základna byly poté odeslány na místo a zvednuty na místě pomocí jeřábu.

"Byli jsme schopni využít nižšího stupně výšky trávníku, abychom dosáhli úplného zadního přístupu k základně bez potřeby nadměrné klenby." - Instalační tým

 

Systém domácího venkovního kina v Sanfordu - Florida

Podívejte se také na další produkty